tu jesteś: Obozy 2017 OKUNINY

2017 OKUNINY

Pragniemy Państwu zaproponować pobyt w Ośrodku Cztery Korty w miejscowosci Okoniny Nadjeziorne w ramach obozu piłkarskiego w sierpniu 2017 r. Termin obozu 5-11 sierpnia 2017r. Koszt 800 PLN.Platnosc jednorazowo lub w ratach: 

RATY: 30.03-200ZŁ, 30.04.-100ZŁ, 30.05.-100ZŁ, 30.06.-200ZŁ, 30.07.-200ZŁ

ILOŚC MIEJSC OGRANICZONA.Karty kolonijne dostępne u Dyrektora Akademii lub u trenera prowadzącego.

Ośrodek "Cztery Korty" położony w miejscowości Okoniny Nadjeziorne (w Borach Tucholskich )na terenie lasu mieszanego, ogrodzony i przylegający do jeziora o pierwszej klasie czystości wody. Na terenie ośrodka znajdują się: parking, place zabaw dla dzieci oraz kawiarnia i sklepik przemysłowo-handlowy. Do dyspozycji gości również: bilard, suszarnia grzybów. Tuż przy ośrodku znajduje się plaża, kąpielisko strzeżone oraz wypożyczalnia sprzętu sportowego (kajaki, rowery wodne, łodzie wiosłowe, deski surfingowe) i turystycznego (rowery turystyczne, piłki, leżaki, grille).

Na terenie ośrodka, w odległości 50 m od obiektu znajduje się nowy kompleks boisk sportowych: boisko wielofunkcyjne o nawierzchni ze sztucznej trawy, 35 x 60 m. , na którym mieszczą się 4 pełnowymiarowe korty tenisowe, alternatywnie 2 boiska do siatkówki lub po wyjęciu słupków całe może służyć do treningu piłkarzy w obuwiu "halowym".

Boisko pełnowymiarowe trawiaste do piłki nożnej 70x105 m. z dużymi bramkami, treningowe trawiaste 20x50m, ( boiska bezwietrzne, osłonięte ze wszystkich stron ) - udostępniane dla uczestników obozów nieodpłatnie. Na boisku zamontowane są łapacze piłek z siatek o wysokości 5m. Zapewniamy małe, oraz duże przenośne bramki aluminiowe ( 4 rodzaje ) od rozmiarów unihokejowych do pełnowymiarowych, wszystkie z zabezpieczeniem przed przewracaniem, płotki przestawne, drobny sprzęt treningowy.

Boisko piaszczyste o wymiarach 20 x 50m.

W ośrodku dostępna jest sauna. Na miejscu własna kuchnia. Zapewniamy 3 posiłki dziennie: śniadania i kolacje ( szwedzki bufet), obiady oraz podwieczorek ( wydawany przy obiedzie ).

http://www.czterykorty.pl/index.php/galeria