tu jesteś: Aktualności

[Seniorzy] Plan przygotowań do rundy wiosennej2001.2014

  1. 7 stycznia rozpoczęcie treningów.
  2. Mecze sparingowe:
  • 25.01 (sobota) godz. 18.00 Ojrzeń, Tęcza Ojrzeń - PAF,
  • 01.02 (sobota) godz. 16.00 Ciechanów, Kryształ Glinojeck - PAF,
  • 08.02 (sobota) godz. 10.00 Ciechanów, Korona Kielce II - PAF,
  • 16.02 (niedziela) godz. 13.00 Ciechanów, Wkra Sochocin - PAF,
  • 22.02 (sobota) godz. 16.00 Ciechanów, Skra Drobin - PAF,
  • 01.03 (sobota) godz. 16.00 Ciechanów, Sona Nowe Miasto - PAF,
  • 08.03 (sobota) godz. 16.00 Ciechanów, Żbik Nasielsk - PAF,
  • 15.03 (sobota) godz. 16.00 Ciechanów, Jutrzenka Unieck - PAF,
  • 22.03 (sobota) godz. ? Płońsk, PAF - Wkra Andzin.

Mecz Sylwestrowy2712.2013

W dniu 29 grudnia (niedziela) o godz. 18 na boisku hali MCSiR w Płońsku odbędzie się Mecz Sylwestrowy z udziałem drużyny seniorów PAF oraz byłych zawodników grających w Płońsku.

Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy.

WESOŁYCH ŚWIĄT2312.2013

Wszystkim naszym zawodnikom i ich najblizszym, składamy serdeczne życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Życzymy, aby te Święta wypełniły Wasze serca radością i szczęściem, a każdy dzień Nowego Roku przynosił wiele radości i sukcesów sportowych.

Zarząd Płońskiej Akademii Futbolu.

[U-13] Turniej w Ostrołęce1612.2013

XX JUBILEUSZOWY HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ im. ALEKSANDRA HARABASZA OSTROŁĘKA 14 - 15.12.2013 r.

I Miejsce PŁOŃSKA AKADEMIA FUTBOLU
NAJLEPSZY STRZELEC – KRZYSZTOF SALAK 12 BRAMEK

SKŁAD: MACIEJ MAJEWSKI, MATEUSZ MAŁECKI, BARTEK ZABŁOCKI, JAN GÓRCZYNSKI, ŁUKASZ SUROWANIEC, ŁUKASZ BODALSKI, PIOTR JÓŹWIAK, KRZYSZTOF SALAK, KACPER BIELAK, DOMINIK ARCHIPIENKO, DAWID MASIAK, SZYMON PORYZINSKI, ADRIAN MYSTKOWSKI.

WYNIKI:
PAF-ŁKS ŁOMŻA 5:2
BRAMKI: KKRZYSZTOF SALAK, PIOTR JÓŹWIAK, KACPER BIELAK, DOMINIK ARCHIPIENKO - 2

PAF-ŚWIT N. DWÓR MAZOWIECKI 4:0
BRAMKI: KRZYSZTOF SALAK-3, DOMINIK ARCHIPIENKO

ĆWIERĆFINAŁ:
PAF-PEGAZ DROBIN 3:1
BRAMKI: KRZYSZTOF SALAK, PIOTR JÓŹWIAK, DOMINIK ARCHIPIENKO

PÓŁFINAŁ:
PAF-BUG WYSZKÓW 5:0
BRAMKI: KRZYSZTOF SALAK - 3, DOMINIK ARCHIPIENKO, PIOTR JÓŹWIAK

FINAŁ:
PAF-WISŁA PŁOCK 4:0
BRAMKI: KRZYSZTOF SALAK - 3, DOMINIK ARCHIPIENKO

XX JUBILEUSZOWY HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ im. ALEKSANDRA HARABASZA, rocznik 2001 i młodsi OSTROŁĘKA 14-15.12.2013 r.1212.2013

II-gie MIKOŁAJKI Z PAF2911.2013

8 XII 2013r., godz. 12.00 organizujemy Mikołajki dla wszystkich zawodników naszej Akademii połaczone z turniejem piłkarskim.

Mikolaj bedzie rozdawal paczki wszystkim zawodnikom bioracym udzial w turnieju.

W tym roku pragniemy połączyć zabawę z akcją charytatywną na rzecz małego Jasia Zadrożnego, rocznego maluszka, który ze względu na zespół licznych dysfunkcji wynikających z wczesnego wcześniactwa, wymaga intensywnej rehabilitacji oraz na zakup protezy ratującej życie dla 16- letniej Alicji Wiśniewskiej.

W związku z tym zapraszamy do udziału w loterii oraz licytacji ligowych koszulek piłkarskich. Czas muzyką umilać nam będą uczniowie ZS nr 2 w Płońsku, około godz. 12.30 zapraszamy na koncert zespołu „Horyzonty”  Wszyscy artyści wystąpią charytatywnie.


[Seniorzy][U-17] PAF - UKS SMS Lider Włocławek 3:2 (0:2)2411.2013


bramki:
57' Dymowski (ind.),
76' Bielski (as. Gołaszewski z rzutu wolnego),
78' Gołaszewski (as. Bielski)

skład: Turkowski - Dłużniewski (40' Więcław), Kamiński (40' Ziółkowski), Michalski (50' Kamiński), Białęcki, Dziepak (20' Dymowski), Gołaszewski (40' Jobski), Jędrzejewski (40' Salak)(60' Bielski), Mak (40' Piotrowski)(60' Gołaszewski), Januszczak (40' Niemirski)(60' Januszczak), Bielski (40' Lewandowski).

[U-11] Turniej Piłki Nożnej z Okazji Dnia Niepodległości 1111.2013

09.11.2013 r. Góra

PAF II- GKS GÓRA 2:0
bramki: Jakub Czubak, Aleks Wasilczenko

PAF I - ORLĘTA BABOSZEWO 0:0

PAF I - SZKÓŁKA PŁOCK 2:1
bramki: Daniel Sękulski, Kacper Sękulski

PAF II - WISŁA PŁOCK

Dalsze gry o wejście do finału A i B

A1-B3, B1-A3, B2-A2

PAF I - GKS GÓRA 3:0
bramki: 3x Daniel Sękulski

PAF II - ORLĘTA BABOSZEWO 1:0
bramka: Oktawian Podgórski 

finał A 

PAF I - WISŁA PŁOCK 1:1
bramka: Daniel Sękulski

PAF II - WISŁA PŁOCK 2:1
bramki: Oktawian Podgórski, Jakub Czubak

PAF I - PAF II 1:0
bramka: Daniel Sękulski

Kolejność końcowa turnieju:
1. PAF I
2. PAF II
3. WISŁA PŁOCK
4. ORLĘTA BABOSZEWO
5. SZKÓŁKA PŁOCK
6. GKS GÓRA

PAF I - Daniel Sękulski, Kacper Sękulski, Stanisław Wiśniewski, Norbert Brzozowski, Szymon Gryciuk, Marcin Sękowski, Oskar Zmysłowski, Mateusz Malechowski, Kacper Wasiak, Adam Sarzalski.

PAF II - Mateusz Popowski, Natan Podgórski, Oktawian Podgórski, Adam Wasilczenko, Aleks Wasilczenko, Jakub Czubak, Michał Bąbalicki, Maciej Kazimierczak, Eryk Koperski, Jakub Gocaliński.

[U-17] PAF - LKS Ostrówek 3:0 (1:0)0311.2013

bramki:
31' Januszczak (ind.),
42' Lewandowski (as. Januszczak),
72' Gołaszewski (rz. wolny),

skład: Paradowski (41' Bońkowski), Dłużniewski (50' Zabłocki), Kamiński, Gołaszewski, Popowski, Jędrzejewski (41' Mak), Kowalski, Januszczak, Salak (41' Mielczarek), Piotrowski (70' Smolarek), Lewandowski.